notowań złota

Interesują notowań złota? Wtedy prawdopodobnie będziesz chciał wiedzieć o tym ETF, który zwykle okazuje tuż przed cen złota. Oznacza to, że jeśli myślisz o pójściu krótka złota, można poczekać na ETF, aby włączyć niższy, co oznacza, że ceny złota Strona o stronach oszustwa powinny podążać tuż po. Jeśli chcesz, aby przejść długą złoto, czekać na ETF, aby włączyć wyższy i złoty powinien poruszać wyższe wkrótce.

ETF

ETF jest Exchange Traded Fund. To jest jak fundusz, ale handluje na giełdzie jak zwykły magazynie. Rynek Wektory Gold Miners ETF (ARCA: GDX) jest ETF, który posiada akcje w kilka różnych złota górników. Zapasy złota górników mają tendencję do reagowania nieco przed złotem.

Zjawisko to jest najbardziej widoczne na wykresie dziennym, a także pomaga wybrać punkty zwrotne w złocie. Na wykresach intra-day ten występuje pokaz również, ale sygnał nie jest tak wiarygodne, ponieważ czasami złota doprowadzi GDX a innym razem GDX doprowadzi złota.

Rysunek 1 przedstawia kilka przypadków, w których GDX spiczasty lub dnie przed złotem. Na wykresie jest wykres dzienny The SPDR Złota Zaufania (ARCA: GLD), innym ETF (a właściwie „Trust” w tym przypadku), który śledzi ceny złota, obraz ponieważ posiada złoto w zaufaniu.

GDX jest przykryty na wykresie złota w kolorze żółtym, tak (lub pełnomocnika dla niego) i GDX widać side-by-side.

 

Wykres pokazuje, że GDX ma tendencję do piku lub dolnego się na kilka dni przed złotem.

Jest to użyteczne tylko chociaż kiedy jakaś oryginalne źródło inna forma analizy zaangażowani. To dlatego, że jest to tylko z perspektywy czasu widzimy, gdy wystąpił główne szczyty i dna. W czasie rzeczywistym, nie wiem, czy z dołu lub u góry w GDX zamierza doprowadzić do odwrócenia tylko małą lub dużą odwrócenie.

Handel relacji

Analiza tendencji może pomóc w tym zakresie. Załóżmy, że tendencja ta jest w złocie, jak to było w roku 2013. Tendencja ta daje nam kierunek w http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ handlu i dlatego GDX „wskaźnik” jest bardziej przydatna.

Podczas trendu spadkowego w złocie, czekać na pullback do wzrostu cen. Po GDX przestaje rosnąć, a zaczyna padać znowu, można zajrzeć do zainicjowania krótką pozycję. „Zaczyna znów upaść” musi być zdefiniowany choć. Na wykresie poniżej mam opcjeonline wyciągnąć małych linii trendu, aby zaznaczyć, że jeśli punkty GDX spadnie poniżej GDX (i złota) jest prawdopodobnie nadal spada.

 

Na rysunku 2 powyżej widzimy kilka pullbacks wyższe w ramach ogólnego trendu spadkowego. Podczas tych pullbacks pozwolimy pauzy cenowej dzięki czemu otrzymujemy bardzo małe obszary wsparcia. Podczas przerw cena przez te obszary wsparcia w GDX wskazuje GDX będzie nadal spada. Byłoby to również czas, aby zająć krótką pozycję w złocie, ponieważ złoto jest prawdopodobne do naśladowania i przenieść obniżyć kilka dni po GDX.

Słowo końcowe

Korzystanie górnik złota ETF takich jak GDX pomóc handlu złotem jest metodą, która może być stosowane, gdy istnieje silna kierunkowe nastawienie zarówno ETF i złota. Podczas GDX mogą stanowić niewielki zapowiedź tego, co może się zdarzyć z cenami złota, handlowcy muszą pozostać elastyczne. W czasie rzeczywistym, nie wiemy, czy szczyt lub dno będzie głównym, czy też nie; to dlaczego używamy trendu i handlu w kierunku trendów. GDX prostu pomaga przy taktowaniu transakcji na rynku złota.

Jak każda metoda, jest w stanie wykonać tego typu analizy, a ostatecznie jest w stanie handlować poza nim, wymaga praktyki. Spróbuj swoich sił w tym w rachunku demo przed wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy.